Kniha návštěv

Rádi uvítáme vaše názory, náměty či připomínky.

Přidání nového vzkazu

Symbol * označuje povinná pole.

Příspěvky

Lucie Barvová 28.06.2024 13:44
Krásná školka, skvělé učitelky výborná kuchyně. Děkujeme za úžasné tři roky plných zážitků, výletů, akcí a důslednou přípravu do školy. Přejeme vám plno nadšených, usměvavých dětí a pohodových rodičů. Lucie a Nathy

Zuzana Matoušková 15.05.2024 21:34
Moc děkujeme za krásné odpoledne ve třídě Motýlků ke Dni Matek. Velkou pochvalu si zaslouží paní učitelky jak s dětmi nacvičili krásná představení ????.

Jedličkovi 09.12.2023 16:42
Děkuji za krásné balíčky od Mikuláše. I když jsme nemohli být, tak na nás nezapomněl.

Michálkovi 09.12.2023 16:41
Chtěla jsem poděkovat za krásného čerta ve školce ..děti byli nadšené.. Celkově máme nejlepší školku v okolí :-) Děkujeme.

E+R 25.11.2022 09:41
Naše Školka na Jelení je úžasná, je to hlavně díky BÁJEČNÉMU KOLEKTIVU VŠECH zaměstnankyň školky. DĚKUJEME. Vážíme si láskyplné, lidské, profesionální, trpělivé a laskavé péče, kterou vy všechny, naší dceři poskytujete a proto SVOJÍ ŠKOLKU tolik miluje a tak moc ráda do ní chodí a těší se na pani učitelky, asistentky, kuchařky i uklízečky. Když vidím, jak se Emička vítá v s paní učitelkou, vidím tolik lásky a není třeba víc dodavat. Dáváte dětem nejen vzdělání, ale i lásku a pochopení. VÁŽÍME si všeho OBDIVUJEME VÁS VŠECHNY a DĚKUJEME za to.

Spokojená maminka 28.09.2022 15:12
Velká pochvala VŠEM z “naší” MŠ. Vymyslet, připravit, nacvičit a zorganizovat takové úžasné “NAROZENINOVÈ” odpoledne pro děti, i pro všechny rodiče a návštěvníky. SKVĚLÁ PRÁCE Moc děkuji

Novotní 26.09.2022 14:26
Oslava školky???????????? Chceme moc poděkovat paní Pavlíně Šumpíkové, která pomalovala na obličej naše děti na oslavě školky. Děti byli nadšený,moc krásně maluje velký obdiv nad paní asistentkou, kolik dětí byla schopna za ty 2 hodiny namalovat,je úžasná???? Děkujeme i za oslavu i celému personálu školky jak dokáží krásně pracovat s dětmi na přípravě na různé akce.

Jeleňačka 16.06.2022 06:51
V úterý jsem se zúčastnila Zahradní slavnosti ve školce. Bylo to krásné, milé a neuvěřitelné, co paní učitelky s dětmi nacvičily a předvedly. Děti byly úžasné od těch nejmenších po nejstarší. Při loučení s dětmi, co jdou do školy jsme si zaslzeli. A vystoupení zaměstnanců školky jako "vosy" nás pobavilo. Děkuji za zážitek a přeji ať vám to nadšení vydrží.

Aneta R. 30.07.2021 10:09
Vaše školka je skvělá - dcera Terezka už se nemůže dočkat, až od září znovu nastoupí. Obdivuji, jak pracujete s dětmi, věnujete se jim, školka je opravdu na vysoké úrovni a jsem ráda, že žijeme v Horním Jelení a máme ji tak na dosah. Moc děkuji za Váš přístup k dětem, je vidět, že děláte svou práci s láskou.

Pavla S. 14.12.2020 22:33
Chtěla bych moc poděkovat paní ředitelce, všem učitelkám, asistentkám, paní kuchařce a ostatním zaměstnancům školky za Váš krásný a milý přístup k našim dětem. Děti mají každý den úžasnou péči, laskavé jednání a výborné jídlo. To, když jde dcerka ráno nadšená do školky a odpoledne jde nadšená a spokojená ze školky, je pro mne největší ukazatel. Moc děkuji za vše, co pro naše děti děláte.

Špačková 10.12.2020 00:33
Je rčení "kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem." Já říkám, co vše nového v životě poznáš, tím lepším jsi člověkem. Účastnila jsem se seminářů o tom, jak být lepším rodičem právě v naší MŠ a nelituji. Pokaždé zajímavé téma, stále pozitivní příjemná lektorka a teď, v této pandemické době i formou e-seminářů, takže lze u poslouchání lektorky péci cukroví :-) Ze seminářů mám úžasný pocit a vždy se dozvím něco nového. Semináře nejsou o nás rodičích, jsou o našich dětech a jak jim umožnit co nejlepší dětství s nejlepšími vyhlídkami do života. Kdo se semináře účastní, dává svým dětem tu nejlepší možnou odměnu (rodiče, který se snaží vycházet s nimi jinak, než autoritářsky). Není umění chtít po dětem bezmeznou autoritu (dítě se pak rodiče bojí). Umění je vychovat tak, aby mělo dítě možnost výběru a zároveň v některých situacích respektovalo zákazy. Právě toto paní Řehůřková sděluje svými semináři v lidské formě, kdy si každý sám uvědomí, jestli danou chybu dělá nebo ne. Seminář ve školce není ztráta času, je to otevření očí ve výchově tím správným směrem.

Jelenská náplava 07.11.2019 09:54
Dobrý den, když porovnám tuto školku se školkou v Holicích (dislokované pracoviště na Starých Holicích), je Jelení rozhodně lepší co se týká zázemí. To je však dáno účelem budovy - Jelenská školka byla pro své účely postavená, Staroholická školka je v prostorách bývalé ZŠ a některé věci tam nejsou ideální. Paní učitelky na Jelení jsou úžasné. Klobouk dolů před paní ředitelkou, že zvládá svou administrativu a zároveň i práci s dětmi v Motýlkách. Všechny paní učitelky jsou moc příjemné, zbaví strachu každé ustrašené dítko - dcerka má odstup od neznámých lidí a ve školce už chtěla 3tí den spát. Až takto je Jelenská školka svým přístupem úžasná. Nejlepší školka, jakou znám je na Jelení :-)

Libuše 28.06.2018 17:57
Zdravím všechny zaměstnance školky. Velice vam všem děkuji za úžasné dva roky. Stěhuje se nám velmi těžko. Nejlepší školka a hlavně paní učitelky. Děkuji,děkuji, děkuji!!!!! Heblikova

Katarína 13.09.2017 21:15
Chtěla bych poděkovat p.ucitelkám ze třídy broučků zato, že mi při mém úrazu vyšli ve všem vstříc.Moc Vám zato děkuji.Šubrová.

Martina 29.06.2017 19:22
Moc děkuji za to,jak jste se věnovaly mým klukům,jste 100% profesionálové a úžasní lidé, kteří svou práci dělají s láskou! Jsem ráda, že kluci s Vámi mohli zažít plno výletů a dobrodružství, a že jste je naučily tolik věcí, bude se nám po Vás stýskat!!! M.Spilková

Libuše 16.05.2017 20:13
Velký dík p.ucitelkám u Motýlků!!!!!! Děkuji za trpělivost s mým dítkem a Vaší profesionalitu. Heblíková

Světlana 26.04.2016 11:48
Super stránky, super učitelky, super celý kolektiv školky - bude se holkám a i mně osobně po Vás moc stýskat. Děkujeme!!!

Leona 18.04.2016 07:56
Krásné webové stránky! Děkujeme za úžasné odpoledne u Broučků, výborně jsme se bavili a těšíme se na další setkání! :-)

Petra 16.04.2016 13:03
Velmi pěkně vytvořené, především přehledné stránky. Z fotek je znát, že se u vás stále něco děje. Hezký den

Zuzka 12.04.2016 17:27
Dobré odpoledne, máte moc krásné webové stranky, moc se mi líbí grafická úprava. Moc se mi líbily vaše fotky z akcí, je vidět, že paní učitelky se s dětmi velmi dobře baví :)